Aktualności » Dziękumemy!PODZIĘKOWANIA WĘDKARSKIE


Szanowni Klienci, Wędkarze!


Nadchodzi czas zimowania ryb, czyli ich odpoczynku po tarle, wzroście, letnich upałach i jesiennym poszukiwaniu dobrego miejsca na zimę. Ryba będzie czekać na nadejście upragnionej wiosny, by móc dać nowe życie i ponownie zacząć dobrze się odżywiać.

Tym samym my, jako hodowcy, jako Gospodarstwo Rybackie Szramek, zakończyliśmy wraz z Wami jesienne odłowy i zarybienia. Dlatego też chcieliśmy serdecznie podziękować za wspólny sezon, czas, miłe spotkania (choć w tym roku przez epidemię ograniczone), za wspólne zarybienia. Pozostajemy w nadziei, że dla Was ten czas i współpraca z nami również przyniosła pasmo radości i zadowolenia.

Bardzo dziękujemy i prosimy o kolejny wspólny rok, już 2021! Miejmy nadzieję, że przyniesie on, wraz z piękną wiosną, falę optymizmu i wspólnej dobrej pracy. W celu omówienia szczegółów wiosennych odłowów i zarybień, będę w kontakcie w lutym. Zapraszam również do kontaktu.

Natomiast na Święta Bożego Narodzenia życzymy Wam wszystkim, Wędkarzom, Waszym Rodzinom, Koleżankom i Kolegom, wszelkiej radości i pomyślności, zdrowie niech Was nie opuszcza, a Nowy Rok przyniesie wyłącznie uśmiech na twarzy.

Z rybackimi pozdrowieniami!
Wojciech Szramek