Aktualności » KoronawirusApel do Klientów - Wędkarzy - Ważne! Przeczytaj!


Szanowni Klienci,


Niezależnie od sytuacji epidemicznej w naszym kraju, prace rybackie muszą biegnąć swoim rytmem. Dlatego też kontynuujemy prace zarybieniowe. Rozpoczęliśmy letnie zarybienia. Jednak z uwagi na zagrożenie i rozprzestrzenianie się koronawirusa COVID-19, podczas ustalania terminu zarybienia / odbioru ryb, bardzo prosimy o:


1. poinformowanie nas, jeżeli macie Państwo jakiekolwiek podejrzenia, że w Państwa otoczeniu (w domu, wśród rodziny, bliskich, w pracy) mógł wystąpić wirus.

2. rezygnację z przyjazdu do naszej siedziby, jeżeli zarybienie może odbyć się bez Państwa obecności podczas załadunku ryb. Wówczas nasz samochód przyjedzie pod wskazany przez Państwa adres w określonym dniu i godzinie przywożąc ustalony asortyment ryb.

3. rezygnację z przyjazdu do naszej siedziby w przypadku wystąpienia u Państwa jakichkolwiek objawów choroby (gorączka, ból głowy, gardła, kaszel).

3. zachowanie szczególnych środków ostrożności oraz przestrzeganie zasad higieny podczas pobytu w naszej siedzibie - udostępniamy konieczne do tego środki.

4. wykazywanie się rozważną i odpowiedzialną postawą.

Pamiętajmy, iż od nas i naszej postawy zależy również zdrowie i życie drugiej osoby.

W imieniu właścicieli i pracowników bardzo dziękuję za zrozumienie i odpowiedzialną postawę.

Z rybackimi pozdrowieniami!
Wojciech Szramek